Последние запросы
Infinitiv ịrọji

Singular M oder Mụ    
Präsens A na m arọji M na-arọji   Ị na-arọji Ọ na-arọji
Perfekt A - A -   Ị rọjigo Ọ rọjigo
Präteritum A -   M rọjigo Ị rọjiri Ọ rọjiri
Futur A ga m arọji M ga arọji   Ị ga arọji Ọ ga arọji
Konditional M kaara ịrọji     Ị kaara ịrọji Ọ kaara ịrọji
Imperativ       Rọjia  
Hortativ Kaa m rọjia        


Plural Anyị Ụnụ Ha
Präsens Anyị na-arọji Ụnụ na-arọji Ha na-arọji
Perfekt Anyị a-rọjigo Ụnụ a-rọjigo Ha a-rọjigo
Präteritum Anyị rọjiri Ụnụ rọjiri Ha rọjiri
Futur Anyị ga arọji Ụnụ ga arọji Ha ga arọji
Konditional Anyị kaara ịrọji Ụnụ kaara ịrọji Ha kaara ịrọji
Imperativ   Rọjianu  
Hortativ Kaa anyị rọjia   Ha rọjia